Foreverslim – jest legalnie dostępnym w Polsce (zarejestrowany w bazie GIS) suplementem diety wspomagający odchudzanie, Jest to jeden z dłużej dostępnych na rynku suplementów o takim spektrum oddziaływania z grupy premium, stale cieszący się popularnością wśród osób walczących z nadwagą. Przeważająca ich cześć (szczujemy, że w granicach 98%) stanowią opinie jak najbardziej pozytywne, szczególnie wskazujące na skuteczność działania, naturalny skład Foreverslim. Mile zaskoczeni byliśmy faktem, iż wiele osób zwraca uwagę, że Foreverslim jest dostępny w Polsce legalnie.

Foreverslim, według dostępnych informacji produkowany był w USA, obecnie produkcja ta znajduje się w Europie i na rynek Unii Europejskiej, w tym co oczywiste Polski, trafia produkt wyprodukowany i dystrybuowany w UE. Jednak patrząc po opiniach dostępnych na różnych portalach, forach czy blogach w żaden sposób nie wpłynęło negatywnie na wysoką jakość produktu która jest podkreślana w opiniach. Część stosujących go osób nawet podkreśla, iż miejsce produkcji, miało wpływ na podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie i są to opinie jak najbardziej pozytywne.

Za dystrybucję Foreverslim w Polsce odpowiada firma IQLab z Warszawy. Uważamy, że ma to ogromne pozytywne znaczenie, bowiem świadczy o tym iż producent i dystrybutor traktują polskiego klienta bardzo poważnie, tworząc centrum dystrybucyjne w Polsce, Oprócz tego, że ten sposób dystrybucji powoduje, że kupując Foreverslim jego dystrybutor płaci w Polsce podatki to dodatkowo, a właściwie przede wszystkim działając legalnie, podlega on jakby nie patrzeć dosyć restrykcyjnym przepisom dotyczącym dystrybucji suplementów Polsce i odpowiedzialności z tym związanej (w stosunku do innych krajów).

Foreverslim jest też jako jeden z nielicznych produktów premium jest pakowany po 100szt. Początkowo był też sprzedawany w opakowaniach po 60 szt , jednak z tego co mogliśmy sprawdzić, to obecnie w sprzedaży znajdują się tylko opakowania po 100 szt. Cena Foreverslim na rynku jest zróżnicowana i zależy głównie od ilości zakupionych jednorazowo opakowań, nie mniej należy tu pamiętać, o tym o czym napisaliśmy wcześniej. Kupując 2 opakowania Foreverslim mamy do dyspozycji 200 tabletek, czyli więcej jak w przypadku konkurencji, która pakuje suplementy po 60 szt (jak łatwo policzyć, zakup 3 opakowań u konkurencji nie równoważy jeszcze zakupu dwóch opakowań Foreverslim.

Foreverslim możemy zakupić poprzez jedną z oficjalnych stron dystrybutora:

http://promoslim.pl lub

http://slim24.pl

Zakupu tabletek wspomagających odchudzanie Foreverslim możemy dokonać również poprzez platformę Allegro. (tu nie będziemy podawać linku, bo Foreverslim na Allegro jest dostępny w różnych kombinacjach, wystarczy wpisać, będąc już na Allegro wpisać w ich wyszukiwarkę Foreverslim

Foreverslim jest sprzedawany jako pojedyncze opakowanie 100 tabletek lub pakiety do 5 opakowań włącznie (3szt + 2 gratis), wielkośc pakietu zależy od tego, przez jaki kanał dystrybucji zdecydujemy się kupić ten suplement. Przykładowo poprzez stronę http://slim24.pl możemy kupić pojedyncze opakowanie za 159zł,. 2 opakowania, otrzymując kolejne 2 gratis za 379zł co daje łącznie 4 opakowania i w ten sposób przeliczając cena pojedynczego opakowania wyniesie 94,75 lub jedno opakowanie za 199zł plus jedno gratis, co w przeliczeniu da cenę 99,50zł / opakowanie. Takie same ceny spotkamy na stronie http://promoslim.pl . Natomiast poprzez platformę Allegro mamy do wyboru pojedyncze opakowanie za 149zł,. podwójne opakowanie za 209zł (w przeliczeniu na sztuki 104,50) lub 3 opakowania za 299zł (99,67zł sztuka po przeliczeniu). Jest też opcja promocyjna 3+1 gratis za 339zł, co po przeliczeniu daje kwotę 84,75zł za opakowanie, oczywiście przy wliczeniu gratisu i na chwilę niniejszej analizy stanowi najniższą cenę jednostkową za opakowanie Foreverslim na jaką my natrafiliśmy. Co nie znaczy, że być może ktoś trafi na jakąś promocję i po przeliczeniu ta cena będzie jeszcze niższa.

Kupując na oficjalnych stronach dystrybutora mamy gwarancję legalności produktu, a co za tym idzie bezpieczeństwa i skuteczności zastosowania Dystrybutor zadbał też o rzetelną informacje na temat samego Foreverslim, zasad zakupu, zwrotu czy reklamacji, gwarantowanych prawn ie w Polsce. Są to bardzo znaczące fakty bowiem w większości przypadków są omijane przez konkurencję. Na stronie http://slim24.pl i na http://promoslim.pl mamy szczegółowo podany skład (odpowiednio http://slim24.plhttp://slim24.pl/?page=o-produkcie oraz http://promoslim.plhttp://promoslim.pl/pl/teksty/o-produkcie.html ) Na jednej i drugiej stronie znajduje się jasno i zrozumiale napisany regulamin podanymi pełnymi danymi dystrybutora i opisanymi procedurami zwrotu czy reklamacji.

Foreverslim ma liczne grono zadowolonych klientów, których opinie bez problemu można znaleźć w internecie, swój Fan Page, odrębny Fan Page , który zajmuje się analizą opinii dostępnych na blogach czy forach.