IQGreen to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie w przypadku osób walczących z nadwagą, gdzie jej podstawą jest notoryczna „miłość do słodyczy”

IQgreen jest suplementem opartym na naturalnych składnikach, co gwarantuje skuteczności, bezpieczeństwo stosowania, nie mniej jednak, ze jego podstawą jest ekstrakt zielonej kawy to można przyjąć. że skierowany jest on przede wszystkim do osób, u których głównym powodem ich tuszy są z jednej strony problemy z przemianą materii, a z drugiej gdy podstawowym problemem, powodującym nadwagę są słodycze Uważamy, na podstawie informacji zebranych w internecie, popartych wieloma artykułami opiniowanymi przez dietetyków, czy wręcz napisanych przez nich, że to jest główna grupa docelowa grupy suplementów diety opartych o zieloną kawę. Wspominamy o IQGreen, bo uważamy, że należy on do najefektywniejszych środków w swojej kategorii. Jest to suplement diety oparty na ekstrakcie z ziaren zielonej kawy standaryzowanym na 18% kofeiny oraz chromie I CGA. Odpowiednie dopasowanie tych składników pod względem zarówno stężenia ekstraktu jak i odpowiedniego, a zarazem unikalnego połączenia proporcjonalnego decyduje właśnie o skuteczności IQGreen i jego przewadze nad konkurencją w zakresie środków opartych o zieloną kawę. Głównym kanałem dystrybucyjnym IQGreen jest strona http://iqgreen.pl Zakup za pośrednictwem tej strony gwarantuje nam zakup oryginalnego IQGreen, które zgodnie z informacjami zawartymi na stronach GIS jest produktem legalnie dostępnym w Polsce. Jest to o tyle ważne, że w przypadku produktów legalnie dostępnych, a tym bardziej będących już jakiś czas na rynku (w przypadku IQGreen pierwsze wzmianki na jakie natrafiliśmy pojawiały się w informacjach z 2014 roku), gwarantuje nam to wysoką jakość produktu (w końcu gdyby produkt był kiepskiej jakości to tyle czasu nie utrzymałby się na tak silnie konkurencyjnym rynku), jak i bezpieczeństwo. W jednym opakowaniu IQGreen mamy 60 tab. , co można przyjąć, że odpowiada miesięcznemu zapotrzebowaniu na ten środek u osoby go stosującej. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej IQGreen możemy zakupić za pośrednictwem strony http://iqgreen.pl jak również za pośrednictwem sklepu IQLab pod adresem http://iqlab.com.pl/sklep-iqgreen.html Pod jednym i drugim adresem możemy kupić w tych samych cenach i tych samych pakietach. Pojedyncze opakowanie jest sprzedawane za 99zł,, pakiet 2+1 za 189zł (po przeliczeniu szt to koszt 63zł) lub zestaw 3+2 za 279zł (analogicznie przeliczając jak w przypadku 2+1 cena za opakowanie tym razem wynosi 55,80zł). Dodatkowym udogodnieniem zakupu poprzez te kanały dystrybucji, jest możliwość zapłacenia dopiero odbierając przesyłkę jak i brak opłat za wysyłkę na terenie Polski. Ponadto IQGreen możemy kupić na Allegro, gdzie pojedyncze opakowanie to koszt tylko 59zł, 99zł musimy zapłacić za podwójne opakowanie, natomiast pakiety 2+1 oraz 3+2 są dokładnie w tej samej cenie co na stronach dystrybucyjnych.

Biorąc pod uwagę, że IQGreen jest na polskim rynku od 2014 roku i cieszy się niezmienną popularnością wśród osób walczących z nadwagą, jest świadectwem jego wysokiej skuteczności, jakości oraz bezpieczeństwie stosowania. Jednocześnie na różnych forach jak i blogach możemy spotkać bardzo dużą ilość jak najbardziej pozytywnych opinii na temat tego suplementu. Ogólnie, w przypadku jeżeli Wasz problem z utrzymaniem, bądź spadkiem wagi jest spowodowany przez słodycze i cukier, to zastosowanie IQGreen obok odpowiedniej diety i ćwiczeń wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem.