Jednym z bardziej popularnych suplementów wspomagających odchudzanie obecnie jest środek o nazwie Slimunox I nie dziwimy się jego popularności, wypada nawet napisać więcej, Slimunox to suplement diety, który postanowiliśmy rekomendować. Powstanie pewnie od razu pytanie dlaczego, w czym ten środek jest tak wyjątkowy że zasłużył na rekomendację?  Naszym zdaniem jest kilka powodów dlaczego na chwile obecną (bo nie wiemy, czy w przyszłości nie trafimy na coś, co zdecydowanie przewyższy konkurencję (w tym i Slimunox) tak jak obecnie w przypadku tych tabletek. Może to nie są “lata świetlne” a kilka środków można prawie porównać i trzeba uczciwie przyznać, że są one porównywalne, jednak to prawie jakby nie patrzeć robi różnicę. O innych, będących daleko w tyle, że nie wspomnimy.

Zaczynając analizę suplementów wspomagających odchudzanie postanowiliśmy podzielić ją na etapy. Oczywiście informacji na temat danego środka szukaliśmy głównie w internecie oraz dostępnych wykazach. Jako pierwszy punkt wzięliśmy pod lupę legalność produktu. Co bowiem po skuteczności danego środka,. jak nie spełnia on polskich norm i jest sprzedawany nielegalnie? Jednak w przypadku Slimunox nie ma z tym problemu. Środek został zgłoszony i wpisany do rejestru GIS. Jest na polskim rynku legalnie wprowadzany do obrotu. Produkowany jest w Anglii (informacja jest zawarta na opakowaniu), natomiast sama dystrybucja w Polsce (patrząc na czas dostawy), odbywa się z polskich magazynów dystrybucyjnych, przez legalną polską firmę. na chwilę publikacji niniejszej analizy, nie natknęliśmy się na informację o próbach podrabiania Slimunox,  jednak w Polsce niestety dosyć łatwo wpuścić na rynek produkt podrabiany i dotyczy to zarówno odzieży, elektroniki, jak i leków czy suplementów, W przypadku odzieży grozi nam co najwyżej, że przykładowo do domu wrócimy boso, jak nam “oryginalne” adasie za 25% wartości faktycznych oryginałów się rozpadną. W przypadku elektroniki, powiedzmy po podkręceniu do 30% mocy padną końcówki mocy we wzmacniaczu. Jednak w przypadku leków czy suplementów to już niestety robi się to bardzo groźne, bo zagraża naszemu zdrowiu. Z tego względu, opierając się na przykładzie Slimunox, który oryginalny i legalny jest i bezpieczny w stosowaniu i skuteczny zalecamy zakupy tylko z oficjalnych źródeł. A tymi są oficjalna strona sprzedaży –  dystrybutora na Polskę http://slimunox.pl oraz jego sklep na portalu Allegro. Piszemy o tym celowo, bo w przypadku zakupu środków podrabianych, bądź nielegalnych, niezadowolenie, ze dany środek nie spełnił swojego zadania, może być naprawdę najmniejszym problemem. Dlatego zwracamy szczególna uwagę, na fakt iż środek jest legalnie dopuszczony do obrotu, bowiem bezpieczeństwo dla zdrowia stawiamy na pierwszym miejscu. Slimunox ten warunek spełnia i jest to jeden z wielu powodów, dla którego uważamy, że zasługuje on na naszą rekomendację.

Kolejna kwestią, mającą również wpływ po części, ze dany produkt jest legalny jest fakt spełnienia przez dystrybutora określonych warunków co do prezentacji oferty jak i formy w jakiej sprzedaje się dany suplement. Zastosowalibyście produkt zakupiony w woreczku strunowym z napisaną ręcznie karteczką z nazwą i tłumaczeniem sprzedawcy, ze on kupuje duże opakowania zbiorcze i dzieli je na mniejsze porcje powiedzmy miesięczne i tak sprzedaje? Nikt rozsądny, dbający o zdrowie by tego nie zażył. W przypadku Slimunox, nic takiego oczywiście nie ma miejsca. Produkt otrzymujemy w oryginalnym plastikowym pudełku, dodatkowo opakowanym w kartonik. Samo pudełko jest zabezpieczone przed otwarciem, więc jeżeli tylko nie jest naruszone, to mamy gwarancje legalnego produktu bez znaczenia czy kupimy go na oficjalnej stronie dystrybutora http://slimunox.pl czy za pośrednictwem Allegro u autoryzowanego przedstawiciela. Tabletki są pakowane po 60 szt, co można przyjąć, że jest miesięczną dawką. Na opakowaniu jest zgodnie z przepisami o obrocie suplementami diety wyszczególniony skład. Podobnie zresztą jest to zrobione na oficjalnej stronie dystrybutora http://slimunox.pl w zakładce skład. Na stronie oprócz informacji niezbędnych dla potencjalnego klienta, przedstawiających dany produkt, prezentujących ofertę sprzedaży, znajduję się też, jak najbardziej zgodnie z prawnymi wymogami w pełni jasny i czytelny regulamin, gdzie mamy określone zasady sprzedaży, pełne dane dystrybutora. W przypadku Polski jest to firma AmerMedic Polska S.C. z Warszawy. Jest to o tyle ważne, że dane możemy w tym przypadku sprawdzić z bazą danych CEDIG i faktycznie jest to legalnie działająca w Polsce firma. Ponadto w regulaminie w sposób przejrzysty są określone procedury ewentualnego zwrotu jak i ewentualnej reklamacji. To kolejny powód dla którego zdecydowaliśmy się na rekomendację.

Slimunox jest oparty w 100% na naturalnych składnikach, a jest to w procesie odchudzania bardzo ważne, bowiem naturalne składniki są zawsze lepiej przyswajane przez organizm, a przez to znacznie lepiej są przyswajane, co w znaczący sposób wpływa na skuteczność i bezpieczeństwo stosowania Slimunox

Co do ceny, to należy brać pod uwagę, ze w przypadku Slimunox, decydując się na zakup, kupujemy produkt z grupy PREMIUM, więc ciężko jest go porównywać np z produktami z tzw. linii ECO. Znana i w pełni prawdziwa jest bowiem zasada, że jakość musi mieć swoją cenę. Co prawda, dystrybutor Slimunox i tak ustalił tę cenę naszym zdaniem na bardzo przyzwoitym poziomie, nie mniej, tak jak napisaliśmy jest to produkt PREMIUM. Kupując jedno opakowanie Slimunox na stronie oficjalnego dystrybutora musimy się liczyć z wydatkiem (dane na dzień publikacji)  159 zł brutto. Przy czym w tej cenie mamy zagwarantowany oryginalny, wysokiej jakości produkt, darmową wysyłkę kurierską oraz możliwość zapłacenia przy odbiorze paczki kurierowi, bez ponoszenia dodatkowej opłaty. Oczywiście w przypadku zakupu pakietowego, cena spada i tak decydując się na pakiet VIP i wliczając do ceny gratisowe opakowania, wychodzi nam, po przeliczeniu, że za produkt PREMIUM płacimy mniej niż za nie jeden z serii EKO, bo cena w tym przypadku spada do 75,80 zł za opakowanie.

Kolejną sprawą, bardzo ważną są pozytywne opinie osób, które wcześniej stosowały ten produkt. I są to opinie, patrząc na daty publikacji z okresu wejścia z tym produktem na rynek polski, jak i późniejsze do czasów obecnych. Ponadto zdarzało się iż przy poszukiwaniach informacji trafialiśmy na pozytywne wzmianki na temat Slimunox, które oficjalnie pisały w okresie poprzedzającym dystrybucję w Polsce, że takowy środek kupiły będąc np w Wielkiej Brytanii czy zakup został dokonany we Francji i ktoś z rodzimy przesłał go do Polski paczką. Nie ma się co oszukiwać, że przy tak dużej (mierzonej chyba w tysiące o ile nie dziesiątki tysięcy) liczbie opinii na temat Slimunox, 100% opinii będzie pozytywnych. I tak nie jest. Nie mniej szacunkowo można określić iż negatywnych bądź neutralnych opinii nie jest więcej jak 2-3 % co naszym zdaniem jest wynikiem jak najbardziej godnym pochwały, bowiem to oznacza, że 97% osób które zdecydowały się na zakup Slimunox, jest zadowolonych i bardzo zadowolonych z zakupu,, czyli ze skuteczności działania tych tabletek, a to uważamy za wynik naprawdę bardzo dobry, wręcz wzorcowy dla innych produktów.

Z tego też względu zdecydowaliśmy się przyznać Slimunox, naszą rekomendację. Nie mniej prosimy pamiętać, że zadaniem suplementu jest wspomaganie danego procesu, w przypadku Slimunox, jest to wspomaganie odchudzania, a aby uzyskać optymalny, zadowalający nas wynik, należy stosować się do zaleceń producenta.